Zapowiedź 7. kolejki

Po ostatniej serii spotka nie dowiedzieliśmy się niczego nowego, oprócz tego że dzięki małej tabeli aż czterech drużyn Zimowit został nowym liderem rozgrywek! Niestety najbardziej interesujący mecz poprzedniej kolejki nie odbył się. Ale co się odwlecze to nie uciecze.

Pauza: Zimowit Rzeszów.
Huragan Kozłówek 0-1 Sokół Grodzisko 24 września, 14:00
Korona Dobrzechów 2-7 Start Borek Stary 24 września, 14:00
Płomyk Lutoryż 2-6 Albatros Szufnarowa 24 września, 14:00
Grunwald Połomia 1-2 Diament Pstrągowa 23 września, 16:00
Start Lubenia - Novi Nosówka
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Najbliższa seria spotkań 7. kolejki raczej nie przyniesie nowych informacji oprócz powiększenia się przewagi faworytów w stosunku do ekip z dołu tabeli. Chyba że jakiś zespół pokusi się o niespodziankę.

Ekipy Zimowitu, Startów i Novi zgodnie powinny zebrać po trzy punkty z niżej notowanymi rywalami. Minimalnie trudniejsze wyzwania czekają zawodników Startu Lubenia i Zimowitu Rzeszów. Te zespoły mierzą się na wyjazdach z odpowiednio Zespołami Diamentu który do tej pory nie najlepiej radzi sobie z zespołami z góry tabeli oraz Zimowit jedzie do Grodziska który w pierwszej kolejce rozgromił Nosówkę lecz później tak dobrze mu nie szło.

Pauza: Korona Dobrzechów.
Novi Nosówka - Huragan Kozłówek 1 października, 12:30