Zapowiedź 14 kolejki.

Pauza: Start Borek Stary.
Huragan Kozłówek - Grunwald Połomia 22 kwietnia, 14:00
Płomyk Lutoryż - Start Lubenia 22 kwietnia, 14:00
Korona Dobrzechów - Novi Nosówka 22 kwietnia, 14:00
Zimowit Rzeszów - Diament Pstrągowa 22 kwietnia, 11:30
Sokół Grodzisko - Albatros Szufnarowa 22 kwietnia, 11:30

Najpierw zaczniemy od wyniku zaległego spotkania Startu Lubeni (prowadzonej przez znanego i lubianego nam trenera Kaszubę) z naszym ostatnim przeciwnikiem i bezpośrednim rywalem do awansu Novi Nosówką. Na spotkaniu mieliśmy swoich wysłanników którzy donieśli że spotkanie stało na kiepskim poziomie. W pierwszej połowie znaczącą przewagę optyczną miała ekipa z Nosówki która mogła już na tym etapie zamknąć spotkanie lecz do gwizdka był wynik tylko 1-0. W drugiej połowie niespodziewanie Start ruszył do ataku czego efektem było kilka bardzo groźnych strzałów w kierunku bramki ekipy z Nosówki. Niestety to wszystko było na nic ponieważ po jednej z kontr było już 2-0. Start się nie zraził i dalej próbował swoich szans czego efektem była bramka kontaktowa w samej końcówce spotkania.

Wracając do spraw bieżących w najbliższej kolejce lider naszej grupy Start Borek Stary pauzuje więc będzie okazja do "odrobienia" dystansu jaki dzieli nas w tabeli.

Ciągle pozostające w walce o awans ekipy Startu Lubenii i Novi Nosówki zmierzą się na wyjazdach kolejno z Płomykiem Lutoryż i Koroną Dobrzechów. Szczególnie liczymy na niespodziankę w Dobrzechowie ponieważ ta drużyna już pokazała z nami że tanio punktów nie oddaje.

Zdecydowanie najciekawszym wydarzeniem weekendu będzie spotkanie na stadionie przy ulicy W. Świadka w Rzeszowie gdzie Zimowit podejmie Diament Pstrągowa. Goście chcąc pozostać w walce o awans muszą nas pokonać. Inny wynik praktycznie przekreśli ich drogę o cele w tej lidze. Miejmy nadzieję, że zmobilizujemy się podobnie jak na mecz z Nosówką i pełnym zestawieniem przystąpimy do konfrontacji.

Do zobaczenia na meczu!