Zapowiedź 13 kolejki.

Novi Nosówka - Zimowit Rzeszów 15 kwietnia, 12:30
Start Lubenia - Korona Dobrzechów 15 kwietnia, 14:00
Grunwald Połomia - Płomyk Lutoryż 15 kwietnia, 14:00

Już w niedziele w Nosówce odbędzie się spotkanie na szczycie z naszym udziałem. Wstępne prognozy sugerują że będzie piękna pogoda. Dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy na kluczowy mecz dla układu tabeli. Zwycięstwo pozwoli nam odskoczyć bezpośredniemu rywalowi do awansu na aż 10 oczek przy jednej kolejce rozegranej więcej niż rywal.

Ostatnia kolejka potwierdziła nasze aspiracje gdzie pewnie pokonaliśmy innego kandydata do awansu, natomiast wydaje się że odmienne nastroje towarzyszą ekipie z Nosówki która dopiero w końcówce wyrównała na wyjeździe stan meczu z średniakiem z Grodziska. Nie powinno nas to zmylić, ponieważ w pierwszej kolejce Novi poległa z tym samym przeciwnikiem 0-5 u siebie! A następnie wciągnęła nas nosem pokonała nas 0-7.
Znając specyfikę ligi w niedzielnym spotkaniu wybiegną zdecydowanie inne zestawienia osobowe niż w pierwszym spotkaniu tych drużyn więc liczymy na przełamanie i zwycięstwo.

W innym interesującym nas spotkaniu Start Borek Stary podejmie u siebie Huragan Kozłówek lecz ciężko liczyć na inny wynik niż pewne zwycięstwo Startu.

Do zobaczenia na meczu!