Zapowiedź 10 kolejki.

Grunwald Połomia - Sokół Grodzisko 22 października, 14:00
Novi Nosówka - Start Borek Stary 22 października, 12:30
Diament Pstrągowa - Albatros Szufnarowa 21 października, 15:00

Przed nami dziesiąta kolejna zmagań na B-klasowych boiskach. W momencie pisania zapowiedzi pogoda do niedzieli ma się popsuć. Zapowiadany jest deszcz i ochłodzenie.

To będzie jedna z tych kolejek które na które wszyscy czekamy. Borek Stary jedzie do Nosówki walczyć o fotel lidera. Ciężko przewidzieć wynik tego spotkania. Teoretycznie Start dysponuje ciekawszą kadrą i równiejszą formą. Dla Nas liczy się to że jedna albo obie drużyny stracą w tym meczu punkty.

Zimowit zagra spotkanie w Lutoryżu. Po ostatnim meczu chyba nikt nie zaryzykuje stwierdzenia, że Zimowit jedzie tam po swoje. W składzie Płomyka występuje kilku zawodników z przeszłością w Izolatorze Boguchwała i Jedności Niechobrz a przynajmniej jeden ma trochę meczy w 3 lidze z zespołem z Boguchwały.
Czeka nas ciężkie spotkanie mimo miejsca w tabeli zajmowanego przez przeciwników. Na tym meczu na pewno zabraknie zawieszonego za "czerwień" J.Bulandy i kontuzjowanego D.Szczepańskiego. Nie wiadomo czy zdążą się wyleczyć R.Dziedzic i M.Haligowski. Do składu po pauzie za kartki wraca M.Sikora.

Lubenia pauzuje a inne mecze raczej mało nas interesują.